22.8. 2015 – 2. ročník závodu na kolečkových lyžích v Krušlově

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Outdoor

 

Pořádáme 2. ročník závodů na kolečkových lyžích. Krušlov v srpnu opět přivítá nejlepší lyžaře běžce z České republiky. Na naše závody na kolečkových lyžích se sjedou zástupci elity mužské i ženské reprezentace v běhu na lyžích, stejně tak reprezentace juniorské a představitelé dorosteneckých olympijských nadějí.

Závod se pojede v sobotu 22. srpna a je vypsán pro 14 kategorií. Nejmenší závodníci děti do 10ti let a mladší žactvo pojedou ještě na in-line bruslích, ale od staršího žactva se pojede na kolečkových lyžích, bruslařskou technikou s intervalových startem.

Nad letošním závodem bere patronát i úsek běžeckého lyžování svazu lyžařů ČR a podařilo se nám zajistit zajímavé partnery závodu. Bude se závodit o produkty firem SWIX a M2 Sport bývalého Československého olympionika Miloše Bečváře ze Strakonic. Kromě medailí a diplomů si vítězové dále odnesou vynikající med z legendárního Krušlovského včelína a marmelády Blanky Milfaitové, která letos reprezentovala Českou republiku na EXPU v Milánu. Na čepu bude v Krušlově výborné pivo ze strakonického pivovaru DUDÁK a jako lahůdka budou servírovaní grilovaní kapři z jihočeských rybníků, které dodá Krajské školní hospodářství Jihočeského kraje. O servis se postarají hasiči z Vacovic.

Tak SKOL a nenechte si ujít Krušlov-Vacovice 2015, XC ROLLER SKI RACE!

 

Propozice závodu zde

 

Plakát závodu zde

Fotogalerie z loňského ročníku zde

    

Stánky vyrobila firma IT Profi s.r.o. | Joomla powered